Restoranas

Stiklių restoranasStiklių viešbučio restoranas išsiskiria puikia virtuve ir aukšto lygio aptarnavimu. Įsikūręs po skliautuotu stikliniu stogu, iš visų pusių apsuptas gyvomis gelėmis it girliandomis, krintančiomis iš viršaus, restoranas yra ypatinga ir išskirtinė viešbučio dalis. Romantiška restorano atmosferą dar labiau išryškina klasikiniai baldai, įvairios interjero detalės ir meno kūriniai.

Gurmaniškas restorano meniu – tai skoningas prancūziškos bei lietuviškos virtuvės derinys, nuo šukučių su juodaisiais trumais ir rissoto iki stirnienos kepsnelių su džiovintomis figomis... Restorano meniu pastoviai keičiamas, kad atspindėtų kiekvieno sezono galimybes.

Pagrindinėje restorano salėje telpa iki 60, o šalia esančios banketinėse salėse - iki 20 žmonių.  Restorane galima rengti tiek oficialius priėmimus, tiek šeimyninius pietus/vakarienes ar ištaigingas vestuves ir gimtadienius.

 

Restorano darbo laikas:

Pusryčiai: nuo 07:00 iki 11:00.
Pietūs: nuo 12:00 iki 15:00.
Vakarienė: nuo 18:00 iki 24:00.Stiklių Baras


 

Baras

 

Elegantiškas, dekoruotais skliautais, stilingas viešbučio baras – pati mėgiamiausia svečių susitikimų vieta.

Svečiai pamėgo ir jaukų žiemos sodą su židiniu, kur jie gali paskanauti įvairių sumuštinių, desertų ar egzotiskų kokteilių ir kitų gėrimų iki pat vėlaus vakaro.

Kasdien nuo 11:00

 

Aptarnavimas į kambarius

Stikliai

Svečiai gali pasimėgauti kambario ramybe ir užsisakyti pusryčius, pietus ar vakarienę į savo kambarį. Specialius meniu pasiūlymus jie visuomet ras savo kambaryje. Aptarnavimas į kambarius siūlomas visą parą.

 

 

Restorano kontaktinė informacija